
(ebben az esetben nemszóltam...
)Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

(ebben az esetben nemszóltam...
)
...mennyit fejtegettük a képeket, videókat, gépigényt, sztorit és játékmentet itt a fórumon. Tudom, hogy nem lett világmegváltó siker, de hosszú időn át lázban tartott rengeteg embert, hihetetlen ereje volt, és ez hiányzik a FarCry2-ből. Nem is érdekel senkit a gépigény sem szerintem. Úgy is futni fog...Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!