28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry 2 gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

dghost
dghost [2807]
Talán azért nincs felhajtás mert egyenlőre semmi érdekesség nincs a játékban... Úgy értem, azon kívül hogy Afrikába csámborgunk semmit sem tudni róla! Vagy csak én nem tudok?? (ebben az esetben nemszóltam... )
Razor03
Razor03 [14703]
Nincs túl nagy felhajtás. Bezzeg a Crysis ...mennyit fejtegettük a képeket, videókat, gépigényt, sztorit és játékmentet itt a fórumon. Tudom, hogy nem lett világmegváltó siker, de hosszú időn át lázban tartott rengeteg embert, hihetetlen ereje volt, és ez hiányzik a FarCry2-ből. Nem is érdekel senkit a gépigény sem szerintem. Úgy is futni fog...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat