28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rome: Total War (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

somesz83
somesz83 [3336]
Romákat ne nyomjunk neten, van elég magában is. Egyébként ha jól tudom eredeti CD nélkül nem lehet hálózatban játszani.
gebasz14
gebasz14 [82]
ok, a romát te tod netten nyomni???

Vissza

Fórumszabályzat