28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nyomtatók



Írd ide hozzászólásod:

b_davis
b_davis [1]
Sziasztok!

Olyan problémába ütköztem, hogy vásároltam egy USB - Párhuzamos port átalakítót és amikor csatlakoztatom a nyomtatót a számítógéphez (a PC-n Windows Vista ), feltelepíti a nyomtatót, majd azt írja nincs csatlakoztatva nyomtató, holott az Office-ban ki tudom választani a nyomtatót, viszont nem csinál semmit. Már próbáltam egy Minolta PagePro 1100L-lel és egy HP Business InkJet 2250tn-nel és egyiknél sem történt semmi.
Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor mi a teendő?

Válszotokat előre is köszönöm!

Vissza

Fórumszabályzat