28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Tönkre.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Berkenye
Berkenye [2325]
rövid, tömör, velős válasz...
őőő... és mire jutottál?
vally
vally [9774]
El.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Berkenye
Berkenye [2325]
Hmm...
Elgondolkodtatok már azon, hogy ugyan úgy mint mikor megjelent a Quake3, előtte ez volt, hogy hú de nagy hardver kell hozzá, meg ilyenek, most meg már minden alapgép simán futtatja. Hogy ez lesz majd a Doom3-mal is 2 év múlva, csak röhögve olvassuk ezeket a topikokat vissza, hogy jé, akkor még csak az NV 30-ról meg ATI 9700-ról vitáztunk, meg hogy milyen bruta hardver kell hozzá, közben meg már megjelent x meg y és vannak új screenshotok a még névtelen új id játékból... Fasza lesz az is

Vissza

Fórumszabályzat