Hmm...
Elgondolkodtatok már azon, hogy ugyan úgy mint mikor megjelent a Quake3, előtte ez volt, hogy hú de nagy hardver kell hozzá, meg ilyenek, most meg már minden alapgép simán futtatja. Hogy ez lesz majd a Doom3-mal is 2 év múlva, csak röhögve olvassuk ezeket a topikokat vissza, hogy jé, akkor még csak az NV 30-ról meg ATI 9700-ról vitáztunk, meg hogy milyen bruta hardver kell hozzá, közben meg már megjelent x meg y és vannak új screenshotok a még névtelen új id játékból... Fasza lesz az is
