28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Hubert
Hubert [1984]
Nos elnézést a késlekedésért, de hétvégére hazavittem a procit, otthon meg nincs netem ...

1.okoska3000
"Hubert: ezt a linket sasold meg,ajánlom:
http://www.findimages.net/mistral/"

Vélemény: jó volna tudni, mire jutott szegény fickó.
A hwsw fórumait azelõtt kellett volna látogatnia, mielõtt megvette az OEM Ati kártyát. Ki volt ott beszélve rendesen, na de mindegy.
Viszont abban igaza van, hogy ha egy terméket úgy forgalmaznak mint X, aminek az ára Y, és vásárlás után kiderül, hogy X tulajdonképpen Z, aminek olcsóbbnak kellene lenni mint X-nek, akkor ez átverés, ha szándékos, ha nem a dolog.(Meg vagyok gyõzõdve, hogy nem volt szándékos, közismert mennyire értenek hozzá balkánszerte -szerettem volna azt hinni hogy Mo nem tartozik ide, mint ahogy soha nem is tartozott-)
Egy akkora cégnek mint a *******, ilyen ciki szarakodás helyett jobban megérte volna ha kicseréli a kártyát, vagy ha tényleg nem jutott hozzá, akkor adja vissza az árát.
70 e Ft nem olyan sok, lehetett volna több eszük, mert ha megnyerik is a pert (remélem, hogy nem) az imázsuk keményen kompromittálódott.
Vagy mégsem ? Ha volt rá módjuk bezáratni egy topikot ...

Next stop, Wonderland.

Vissza

Fórumszabályzat