Úgyse tudnánk meggyőzni egymást, főleg nem a Fable topikban! De lényegesen több szabadság volt a Morrowindben, már csak a kasztok és fajok tekintetében is, s akkor a világ - szerkesztőről nem is beszélve.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Úgyse tudnánk meggyőzni egymást, főleg nem a Fable topikban! De lényegesen több szabadság volt a Morrowindben, már csak a kasztok és fajok tekintetében is, s akkor a világ - szerkesztőről nem is beszélve.