28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable: The Lost Chapters



Írd ide hozzászólásod:

SShark
SShark [2387]
Szerintem a Gothic életszerűbb volt de semmiképpen nem szabadabb. A Fable ebben inkább a Gothic-ra hasonlít. Szavatosságában a három közül nálam a Morrowind viszi el a pálmát. Miután megvettem, 4 hónapig nem is játszottam mással.
Plata
Plata [119]
ía egszabadabb rpg mindigis a Gothic volt
somesz83
somesz83 [3336]
Na jó, a legszabadabb RPG még mindig a Morrowind!

Vissza

Fórumszabályzat