28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vallások



Írd ide hozzászólásod:

MagicMoment
MagicMoment [17778]
Igazad van.
Nincs értelme erről vitázni,mert télleg nem lehet senkit meggyőzni!
Engem se tudna soha senki a büdös életben rávenni hogy felvegyem a zsidók vallását!
Bár még csak zsidó sem vagyok, szóval amugy se menne!
TheHolyOne
TheHolyOne [1744]
A fókuszt én is láttam, de sztem akkora kamu volt, mint egy ház. Szerintem! Ez is olyan, hogy vagy elhiszed, vagy nem. A felénél kimentem kakaót inni

Amit írtál, ahhoz tulképpen nem tudok/lehet mit hozzászólni. Te hiszel Istenben, szerinted így lesz/van, én nem hiszek és én máshogy gondolom. Ez végképp olyan téma, amiben nincs értelme a vitának, mert itt még reális esélye sincs annak, hogy a másikat meggyőzd. Én tiszteletben tartom a kereszténységet, hiszen szorosan összefonódik Európa (és talán a világ) történetével és kultúrájával, de nem fogadom el vallásomnak egyéb okok miatt.

Vissza

Fórumszabályzat