28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Megnéztem a mostani részt is. Annak ellenére, hogy ebben most nincsenek vendégszereplők, és hogy leszámítva SPOILER
Cartman asztalra szarását
South Parkhoz képest meglepő módon egészen hihető a történet, szerintem jobb volt az előzőnél. Kimondottan viccesnek ugyan ezt sem nevezném, de a sztori legalább értelmes volt és összefüggő ezúttal. Cartman hozta a formáját, az áskálódásait jó volt nézni, na meg ahogy SPOILER
szarrá verik a végén.
És még a epizód lezárása is egész jól sikerült, SPOILER
bár Wendyről nem tudtunk meg semmit, de ahogy Cartman és a fiúk elbeszéltek egymás mellett, az azért kárpótolt érte.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat