Cartman asztalra szarását
South Parkhoz képest meglepő módon egészen hihető a történet, szerintem jobb volt az előzőnél. Kimondottan viccesnek ugyan ezt sem nevezném, de a sztori legalább értelmes volt és összefüggő ezúttal. Cartman hozta a formáját, az áskálódásait jó volt nézni, na meg ahogy SPOILERszarrá verik a végén.
És még a epizód lezárása is egész jól sikerült, SPOILERbár Wendyről nem tudtunk meg semmit, de ahogy Cartman és a fiúk elbeszéltek egymás mellett, az azért kárpótolt érte.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
