28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Najó, megérdemelte!

Viszont megnéztem a 12x08-at is, hát ezen viszont szakadtam! "They're rapeing Indiana Jones! És azok a jelenetek! Valamint ahogy Cartman a kínaiakra támad a kínai étteremben, és Butters mindenkit f*szon lő... "You can't shoot people in the dick! That's lame!"

És egyet is értek sajnos a résszel. Lucas és Spilberg tényleg hazavágta Indy-t az ufókkal. De ezen kívül a film OK volt.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Gerry
Gerry [8082]
Szerintem ez teljesen klappolt Cartmanra; nincsenek elvei, és büszkesége sem, ha ezzel eléri a célját. Mégsem etethette meg Wendyvel a szüleit, mint tette volt ez korábban másokkal
Tizenkét éve néha elpáholják Cartmant, nincs ebben semmi új
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Én pedig pont azt nem értem, hogy Cartman tökös, pszichopata, ravasz állat karakterét miért kell ebben az évadban rombolni! Engem például rohadtul idegesít, hogy a kedvenc karakteremből egy darab szart csinálnak....

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

szbszig
szbszig [33649]
Megnéztem a mostani részt is. Annak ellenére, hogy ebben most nincsenek vendégszereplők, és hogy leszámítva SPOILER
Cartman asztalra szarását
South Parkhoz képest meglepő módon egészen hihető a történet, szerintem jobb volt az előzőnél. Kimondottan viccesnek ugyan ezt sem nevezném, de a sztori legalább értelmes volt és összefüggő ezúttal. Cartman hozta a formáját, az áskálódásait jó volt nézni, na meg ahogy SPOILER
szarrá verik a végén.
És még a epizód lezárása is egész jól sikerült, SPOILER
bár Wendyről nem tudtunk meg semmit, de ahogy Cartman és a fiúk elbeszéltek egymás mellett, az azért kárpótolt érte.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat