28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Tenorman szüleinek kinyírása?

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Miking
Miking [959]
Cartman mikor volt tökös? A többi jelző illik rá, de igazából sose tett semmi "bátrat" emlékezetem szerint. Amúgy nekem is ő a kedvencem, de nem hiszem hogy bármit is romboltak volna a karakterén, főleg hogy a részeknek nincs sok közük 1máshoz, a következő olyan mintha az előző megse történt volna (többnyire).
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Én pedig pont azt nem értem, hogy Cartman tökös, pszichopata, ravasz állat karakterét miért kell ebben az évadban rombolni! Engem például rohadtul idegesít, hogy a kedvenc karakteremből egy darab szart csinálnak....

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

szbszig
szbszig [33649]
Megnéztem a mostani részt is. Annak ellenére, hogy ebben most nincsenek vendégszereplők, és hogy leszámítva SPOILER
Cartman asztalra szarását
South Parkhoz képest meglepő módon egészen hihető a történet, szerintem jobb volt az előzőnél. Kimondottan viccesnek ugyan ezt sem nevezném, de a sztori legalább értelmes volt és összefüggő ezúttal. Cartman hozta a formáját, az áskálódásait jó volt nézni, na meg ahogy SPOILER
szarrá verik a végén.
És még a epizód lezárása is egész jól sikerült, SPOILER
bár Wendyről nem tudtunk meg semmit, de ahogy Cartman és a fiúk elbeszéltek egymás mellett, az azért kárpótolt érte.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat