Haveroknak csak Intele van, nem is gondolkodnak másban...
Én meg kihagyom a P4-et, megvárom a P5-öt, nincs kedvem alaplapot is cserélni, az olyan macerás, még elvagyok a P3-mal... (egyenlőre az is kellőképp meghajtja a G4-et, még nem volt akadós problemám...)

