28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Anonymus23
Anonymus23 [4532]
Hubert:
Elnézve az aláírásodat: neked is GF4 van!
Logikát követve: Magaddal szoktál rivalizálni, és magadtól vagy felsőbbrendű!?

Ez azért szép teljesítmény!

Übermensch: ?????????? (in english please)

De kicsit utalva a topic címére:
A hírekből nézve, kicsit hosszú lesz ez az ősz.

Bár én mostanában nem veszek új vidikártyát. Mondjuk ezt mondtam március környékén is a GF2Ti-re is, mostmeg GF4-em van. Mostanában olyan bizonytalan vagyok, vagy mégse???

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W

Vissza

Fórumszabályzat