Igen.
Mindig kell törekedni önmagunk meghaladására.
okoska3000: azt hittem elõször, hogy elírtad, de hadd javítsalak ki:
rivális = ellenfél, versenytárs
Ezért rivalizálnak, nem rivarizálank.
Ha már a helyesírásnál tartunk, hadd mondjak még valamit, mert rengetegszer szúrta már a szememet:
egyenlõre = helytelen
egyelõre = helyes
Mivel a helytelen forma használata hatalmas méreteket öltött, lehet idõvel az egyenlõre lesz a helyes, de egyelõre még nem az.
Next stop, Wonderland.
