28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Hubert
Hubert [1984]
Anonymus23:
Igen.
Mindig kell törekedni önmagunk meghaladására.

okoska3000: azt hittem elõször, hogy elírtad, de hadd javítsalak ki:

rivális = ellenfél, versenytárs
Ezért rivalizálnak, nem rivarizálank.

Ha már a helyesírásnál tartunk, hadd mondjak még valamit, mert rengetegszer szúrta már a szememet:
egyenlõre = helytelen
egyelõre = helyes

Mivel a helytelen forma használata hatalmas méreteket öltött, lehet idõvel az egyenlõre lesz a helyes, de egyelõre még nem az.

Next stop, Wonderland.

Vissza

Fórumszabályzat