próbálkozz nyugodtan a cseszegetéssel, nem haragszom meg
Kosh Naranek:
úgy látszik félreértettél, pont aszondom, hogy ki van ez találva, felváltva dobják ki az új VGA-kat, most az ATI a jobb, és a high-tech mániás azt veszi, mikor később lesz új NVidia, ami abban a pillanatban még jobb, azt is sokan veszik...
Ha egyszerre adnák ki, az valóban nem lenne üzleti szempontból jó megoldás, mert akkor tényleg konkurensek lennének, így kevésbé, azért mondom, tisztában vannak egymással, hogy ki mit csinál épp, és mikor mit ad ki, szerintem jól beosztják...
Dehát ez így van rendjén

