28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Ezzel viszont sajnos egyet kell értsek. Igazából már akartam írni róla akkor, amikor megnéztem, de nem volt túlságosan sok kedvem. Még az előző részről írt komment végén említettem, hogy megvárom, mi sül ki ebből a masszív hülyeséghalmazból, és az az igazság, hogy sajnos semmi értelmes. Bár egy kicsit éppen ez volt a lényeg, hogy Craig sem csinál ezúttal semmi különöset, és szépen magától megoldódik a dolog, de engem akkor is zavart, hogy nem derültek ki egyáltalán a motivációk és az összefüggések.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Peace
Peace [28898]
Rém rossz volt szerintem. Én legalábbis még csak el sem mosolyodtam rajta. Valami elveszett már az SP-ből ami régen megvolt. És ami miatt szívesen néztem. Nyomába sem érnek ezek a részek a régi hatalmas epizódoknak.

Vissza

Fórumszabályzat