28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Sirmelon
Sirmelon [9786]
"Nem hiszem, hogy akiknek G4ük van, rohannának ATI-t venni,"

Én pl. tutira nem.
Inkább legyen kisebb a felbontás, de legyen a fegyvereknek torkolattüze a DOOMIII-ban /ezt az ATi uj csodája, a 9700-as képtelen megjeleniteni! /

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

okoska3000
okoska3000 [12750]
Nem hiszem, hogy akiknek G4ük van, rohannának ATI-t venni, megvárják szépen az új nVidiát, szerintem megmarad azé valami icipici vásárlótábora...
GeMHz
GeMHz [241]
Meg az nVidiát is...

Voodoo2 rulz!!!

Vissza

Fórumszabályzat