Na az Unreal 2 miatt már nem fő a fejem!
S ezek szerint a DOOM III is megyegetni fog.
Alig várom már legalább a demót!"
örülj neki, most egy kicsit irigy vagyok


Si vis pacem, para bellum!
) viccet félre: a ti4600-ra több ideje volt megírni a drivereket. a r9700 akkor még meg se jelent, sőt még a doom3-ra is várni kell még egy ideig 
Si vis pacem, para bellum!
Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !
/
Si vis pacem, para bellum!


Voodoo2 rulz!!!