Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
NV 30 még őszzel !!!
De, szept 1-én fog aranykorongra kerülni.
Azért ebben ne légy annyira biztos.
Az UT2003-ról még azt sem közölték, hogy aranykorongra került volna. Ergo addig gyak. még nem létezik a végleges verzió.
Az UT2003-ról még azt sem közölték, hogy aranykorongra került volna. Ergo addig gyak. még nem létezik a végleges verzió.
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
"Neked már megvan a TELJES verziós UT2003???"
Meg, de nem egy nagy szám.
Csak ugrabugra lövöldözés, semmi tisztességes sztori. Mondjuk a grafika OK.
Ja és tele van botokkal amelyek sokkal jobbak nálad.
Sirmelon
Meg, de nem egy nagy szám.
Csak ugrabugra lövöldözés, semmi tisztességes sztori. Mondjuk a grafika OK.
Ja és tele van botokkal amelyek sokkal jobbak nálad.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
"Az Unreal Tournament 2003 hasit a gépemen 1600x1200-ban 32 biten, minden graf opció fullra nyomva."
Neked már megvan a TELJES verziós UT2003???
Vagy csak a warez oldalakról letölthető verzió??
A boltokba már meg lehet venni?
Neked már megvan a TELJES verziós UT2003???
Vagy csak a warez oldalakról letölthető verzió??
A boltokba már meg lehet venni?
Anettka te.... büdös görény...-->Roxy
A minidriverek még most készülnek, de a GF4 anélkül is tuti.
A Radeon meg nem.
Még valami:
Az Unreal Tournament 2003 hasit a gépemen 1600x1200-ban 32 biten, minden graf opció fullra nyomva.
Na az Unreal 2 miatt már nem fő a fejem!
S ezek szerint a DOOM III is megyegetni fog.
Alig várom már legalább a demót!
Sirmelon
A Radeon meg nem.
Még valami:
Az Unreal Tournament 2003 hasit a gépemen 1600x1200-ban 32 biten, minden graf opció fullra nyomva.
Na az Unreal 2 miatt már nem fő a fejem!
S ezek szerint a DOOM III is megyegetni fog.
Alig várom már legalább a demót!
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
én úgy tudom Carmack úgynevett minidrivereket írt. (lehet, hogy nem tud programozni
) viccet félre: a ti4600-ra több ideje volt megírni a drivereket. a r9700 akkor még meg se jelent, sőt még a doom3-ra is várni kell még egy ideig 
) viccet félre: a ti4600-ra több ideje volt megírni a drivereket. a r9700 akkor még meg se jelent, sőt még a doom3-ra is várni kell még egy ideig 
Nyilván a gagyi driverek miatt /szokás szerint/.
S hogy igy van, az a nemrég lezajlott QuakeCon-on bárki megszemlélhette.
Sirmelon
S hogy igy van, az a nemrég lezajlott QuakeCon-on bárki megszemlélhette.
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Mér lenne képtelen?
Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !
"Nem hiszem, hogy akiknek G4ük van, rohannának ATI-t venni,"
Én pl. tutira nem.
Inkább legyen kisebb a felbontás, de legyen a fegyvereknek torkolattüze a DOOMIII-ban /ezt az ATi uj csodája, a 9700-as képtelen megjeleniteni!
/
Sirmelon
Én pl. tutira nem.
Inkább legyen kisebb a felbontás, de legyen a fegyvereknek torkolattüze a DOOMIII-ban /ezt az ATi uj csodája, a 9700-as képtelen megjeleniteni!
/
Sirmelon
Si vis pacem, para bellum!
Nem hiszem, hogy akiknek G4ük van, rohannának ATI-t venni, megvárják szépen az új nVidiát, szerintem megmarad azé valami icipici vásárlótábora... 

Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
