28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Mit is kellene látnom?

Sirmelon
A Látnok

Si vis pacem, para bellum!

Eric
Eric [20761]
És van már szept. 1. ?

Na látod!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

vally
vally [9774]
De, szept 1-én fog aranykorongra kerülni.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Eric
Eric [20761]
Azért ebben ne légy annyira biztos.
Az UT2003-ról még azt sem közölték, hogy aranykorongra került volna. Ergo addig gyak. még nem létezik a végleges verzió.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Sirmelon
Sirmelon [9786]
"Neked már megvan a TELJES verziós UT2003???"

Meg, de nem egy nagy szám.
Csak ugrabugra lövöldözés, semmi tisztességes sztori. Mondjuk a grafika OK.
Ja és tele van botokkal amelyek sokkal jobbak nálad.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Deathman
Deathman [63]
"Az Unreal Tournament 2003 hasit a gépemen 1600x1200-ban 32 biten, minden graf opció fullra nyomva."

Neked már megvan a TELJES verziós UT2003???
Vagy csak a warez oldalakról letölthető verzió??
A boltokba már meg lehet venni?

Anettka te.... büdös görény...-->Roxy

Sirmelon
Sirmelon [9786]
A minidriverek még most készülnek, de a GF4 anélkül is tuti.
A Radeon meg nem.

Még valami:
Az Unreal Tournament 2003 hasit a gépemen 1600x1200-ban 32 biten, minden graf opció fullra nyomva.

Na az Unreal 2 miatt már nem fő a fejem!

S ezek szerint a DOOM III is megyegetni fog.

Alig várom már legalább a demót!

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

_Gabesz_
_Gabesz_ [391]
én úgy tudom Carmack úgynevett minidrivereket írt. (lehet, hogy nem tud programozni ) viccet félre: a ti4600-ra több ideje volt megírni a drivereket. a r9700 akkor még meg se jelent, sőt még a doom3-ra is várni kell még egy ideig
Sirmelon
Sirmelon [9786]
Nyilván a gagyi driverek miatt /szokás szerint/.
S hogy igy van, az a nemrég lezajlott QuakeCon-on bárki megszemlélhette.

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

Moken
Moken [1819]
Mér lenne képtelen?

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Vissza

Fórumszabályzat