28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Ja, az Intelé a leggyorsabb valami 2002A vagy mi a szar, 153 000 Ft-ba kerül...

Amúgy látom akkor te nem érted a viccet
VOid-
VOid- [1778]
Most sincs sehol az AMD ?? Csak ott van hogy jelenleg náluk van a leggyorsabb proci a világon és ezt senki se vitathatja..

Vissza

Fórumszabályzat