Most megjelenik a p4 2800 az lesz a leggyorsabb de rögtön októberbe jön a 2800+ és akkor az lesz a leggyorsabb
Gelzárkozott az AMD és ráadás képp a 2800+ már 166fsb vel jön tehát még gyorsabb is lesz mint elődje 2600+
Aztán jönnek aztán évvégén jön a 3400+ hammer proci pedig akkor az intel még "csak" 3ghznél fog tartani
