28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Pyton
Pyton [4730]
Kyro II forever!!!
3d Mark 2001se, 1600*1200, 32 bit 4*AA, SLOT1-ES CELERON 472-n, 627 pont(game1 low detail max fps: 14)
Egy gef4 ti4400 ebben a felbontásban csak 1826 pontot kapott, XP1700+al.
Ha nekem is ugyanilyen erős procim lenne,
tuti, hogy leszedné a gef4 ti4400-at...

részletek szept 1 től: www.extra.hu/celerontuning

Sonic boom babieee!

Vissza

Fórumszabályzat