Nekem nagyon bejött mindkettő. Szeretem az ilyen jellegű második világháborús lopakodós játékokta. A karakterek tényleg a Nagy szökés c. filmre hajazik, ami illő is volt.
számomra 10/10

Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Nekem nagyon bejött mindkettő. Szeretem az ilyen jellegű második világháborús lopakodós játékokta. A karakterek tényleg a Nagy szökés c. filmre hajazik, ami illő is volt.
