28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Don-kanyar Emlékjáték



Írd ide hozzászólásod:

Pras
Pras [5492]
Egyelőre "menjen le" ez szépen és jól. A játékosok szembenálló felek szerinti felosztására voltak tervek egy évekkel korábbi, Európa-szintű stratégiai - CM-taktikai integrációval, de ez pusztán adminisztratíve duplaannyi meló lenne. Már akkor is azon imádkoztunk, hogy jöjjön ki a céemm, ahol lehetőség van a kooperatíve multiplayerre, persze a rákot jött.
A nagyvas-bulit meg megléphetjük majdan, de visszautalok az első mondatra.

Vissza

Fórumszabályzat