Édesjóistenem, hogy lehet, hogy nekem elsőre sikerült?
Átírod a fallout.ini fájlban az említett sor végén a nullát egyesre (0 --> 1) és az innen letöltött .rar fájl tartalmát kitömöríted a Program Files/Bethesda Softworks/Fallout3 mappába! (vagy ahova a játék neked telepítve lett)
Amúgy a .rar fájl egy data mappát (meg még vmit) tartalmaz, tehát a játék főkönyvtárában található data mappát kell vele felülírni.
Pofonegyszerű.
Amúgy a játéknak nagyon baráti gépigénye van: 1680*1050, 2*AA + ez a HD Texture Pack és még mindig vígan 40+ FPS! Most a FC2-re is rápofátlankodtam az imént említett felbontás mellett egy 4*AA-t, de még így sem nyöszörög, nem tudom, GTA IV-éknél mi az atyaúristent csináltak... (bár még nem is próbáltam)
Respect is not given. It's taken.