
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Don-kanyar Emlékjáték
Ok,ok. Ja és köszi a választ a kérdésemre.

'szen jól tetted, ha van még kérdésed, nyugodtan. 

Mert tetszett az ötlet,érdekel a játék , csak azzal nem voltam tisztában hogy konkrétan hogy zajlik egy ilyen játék.

Ha azt sem tudom mi ez, miért jelentkeztél? 





A kibaszás társas játék, sose feledd.
Nomost lenne egy kérdésem. Nem vagyok tisztában azzal , hogy a játék hogy fog zajlani, mivel játszuk le.?
Előre is köszi a választ, tudom elég hülyén hangzik a kérdés, de nem vagyok tisztában a dolgokkal.
Előre is köszi a választ, tudom elég hülyén hangzik a kérdés, de nem vagyok tisztában a dolgokkal.
SORSOLÁS: Dec. 16., kedd
KEZDÉS, ELSŐ KÖR: Dec. 17., szerda
A térképes-rajzolgatósra azért szoktam rá, mert még mindig az a legjobb módja, hogy "papíron" megmutassa az ember az elhelyezkedéseket, mozgásokat, egyéb történéseket.
Bár ha szorít az idő, csak begányolom Painttal, de célnak az is megfelel.
Ebben a játékban is valami hasonlót próbálok majd meglépni, mert gondolkodtam a "térkép, semmi valósidejű saját egységgel rajta", de hogy annak ellenére kielégítő legyen a játszhatóság, ahhoz tetűsok képet, nagyítást, panorámát, miegyebet kell csinálni szinte minden játékosnak külön. ...akkor meg inkább a térkép.
A Toldinak is utánanézek még majd, ha egyszer hazajutok, mert most nem hagy nyugodni", hogy honnan ismerős az a jelvény...
Jja! Mára is jusson valami. Elnézést, hogy a dátumok elég rendesen szóródnak, de talán nem okoz nagy gondot.
Fejős János honvéd visszaemlékezése, 1942. szeptember 8-a, kedd.
"Odahaza "kisasszony ünnep" van. Gyönyörű szép idő van. Egy hét óta vagyunk kint a 8. századnál. Ez alatt az idő alatt semmi különös nem történt. Belövés sem igen van, úgyhogy egész nyugodt helyen vagyunk. Odahaza a mai napon talán búcsúra mentek. Valaki közülünk, a feleségem, Mariskám talán még mindig a Balatonon van. De lehet, hogy mind odahaza vannak. Szegény anyám biztosan. Körülbelül most ebédelnek. Nagyon szép ünnep lehet otthon, mert itt is szép idő van. De itt nincs ünnep, ez a nép teljesen el van maradva. Valamikor vallásos lehetett, de kiölték belőle, egészen állatias sorban élnek. Mindegy nekik, akárhogy van is, ők már szenvedtek elég sokat. A cár idejében sem volt nekik különb sorsuk. Hogy mi most itt vagyunk, hát nem valami rózsás a helyzetük. A tejet és egyebeket le kell nekik adni. De ők ezt már megszokták, úgyhogy jóformán mindegy nekik, hogy magyar katona van itt vagy szovjet. De majd ennek is vége lesz egyszer, ha majd a keresztény világ győz, mert mi azért vagyunk itt, hogy elhozzuk a közé a szerencsétlen nép közé a kultúrát."
(A Don partjáig és vissza)
KEZDÉS, ELSŐ KÖR: Dec. 17., szerda
A térképes-rajzolgatósra azért szoktam rá, mert még mindig az a legjobb módja, hogy "papíron" megmutassa az ember az elhelyezkedéseket, mozgásokat, egyéb történéseket.
Bár ha szorít az idő, csak begányolom Painttal, de célnak az is megfelel.
Ebben a játékban is valami hasonlót próbálok majd meglépni, mert gondolkodtam a "térkép, semmi valósidejű saját egységgel rajta", de hogy annak ellenére kielégítő legyen a játszhatóság, ahhoz tetűsok képet, nagyítást, panorámát, miegyebet kell csinálni szinte minden játékosnak külön. ...akkor meg inkább a térkép.
A Toldinak is utánanézek még majd, ha egyszer hazajutok, mert most nem hagy nyugodni", hogy honnan ismerős az a jelvény...
Jja! Mára is jusson valami. Elnézést, hogy a dátumok elég rendesen szóródnak, de talán nem okoz nagy gondot.
Fejős János honvéd visszaemlékezése, 1942. szeptember 8-a, kedd.
"Odahaza "kisasszony ünnep" van. Gyönyörű szép idő van. Egy hét óta vagyunk kint a 8. századnál. Ez alatt az idő alatt semmi különös nem történt. Belövés sem igen van, úgyhogy egész nyugodt helyen vagyunk. Odahaza a mai napon talán búcsúra mentek. Valaki közülünk, a feleségem, Mariskám talán még mindig a Balatonon van. De lehet, hogy mind odahaza vannak. Szegény anyám biztosan. Körülbelül most ebédelnek. Nagyon szép ünnep lehet otthon, mert itt is szép idő van. De itt nincs ünnep, ez a nép teljesen el van maradva. Valamikor vallásos lehetett, de kiölték belőle, egészen állatias sorban élnek. Mindegy nekik, akárhogy van is, ők már szenvedtek elég sokat. A cár idejében sem volt nekik különb sorsuk. Hogy mi most itt vagyunk, hát nem valami rózsás a helyzetük. A tejet és egyebeket le kell nekik adni. De ők ezt már megszokták, úgyhogy jóformán mindegy nekik, hogy magyar katona van itt vagy szovjet. De majd ennek is vége lesz egyszer, ha majd a keresztény világ győz, mert mi azért vagyunk itt, hogy elhozzuk a közé a szerencsétlen nép közé a kultúrát."
(A Don partjáig és vissza)
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 12:39
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]