28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed - game over? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Lacee86
Lacee86 [226]
Szerintem a NFS-ből még abszolút jó dolgokat ki lehetne hozni. A baj valóban ott van,h minden év novemberében meg kell érkeznie a legújabb résznek. Jobb lenne, ha inkább ritkábban jönnének új részek, de ötletesebbek, jobban kidolgozottabbak. Én az undergroung feelinget szerettem a legjobban, annak a továbbfejlesztésében is látok lehetőséget. A Carbon kanyonos versenyei sztem igen is hangulatosak voltak, ahhoz hasonlót is szívesen látnék újra. Ezenkívül persze ez a Most wanted-es téma is jöhetne bele. A drift versenyeket is nagyon szerettem én személy szerint, vmi újat azzal kapcsolatban is kitalálhatnának (Undercoverbe sajnos bele se tették ). Én nagyon remélem, h látunk még igazán jó NFS-et.

Vissza

Fórumszabályzat