28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
NVIDIA Envéharminc.

Én nem hivatalosan hallottam már az Omen névről.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

loud
loud [607]
Remélem kiadják az NV30-at gyorsan és akkor tudok majd jókat DOOM3-azni.:

Télleg nem tudja v.ki mi lesz az NV30 hétköznapi neve(Pl.:GeForce5.)?

ASUS P4P800-E, P4 2,8 1MB L2, Asus A9600XT, Audigy 2

Vissza

Fórumszabályzat