28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Hubert
Hubert [1984]
"Láttátok, hogy mit fog tudni a DX9? Ez ugye benne lesz az NV30-ban is?"

Ez már mind "benne van" az Ati Radeon 9700-ban.
Nvidia go home! Ati rules !
"all over the universum forever and ever" ...
ahogy Anonymus23 szokta mondogatni ...

Next stop, Wonderland.

Deathman
Deathman [63]
Láttátok, hogy mit fog tudni a DX9? Ez ugye benne lesz az NV30-ban is?

"Ebben a tekintetben a DirectX 9.0 legfontosabb újdonságai az alábbiak:

Vertex Shader 2.0 és Pixel Shader 2.0
128 bites, lebegőpontos színábrázolás
nagy pontosságú frame puffer mód
több "leképezési célpont" (rendering target)
displacement mapping és folyamatos tesszeláció
A DX8 kapcsán kerültek be először a köztudatba a shaderek. A shaderek (pixel shader, vertex shader) olyan programocskák, amelyek segítségével az alkalmazásfejlesztők leírhatják, mi történjen a három dimenziós világ objektumaival. Lássuk, miben hoz újat a DirectX 9.0-ban debütáló Vertex Shader 2.0 és Pixel Shader 2.0!"

A cikk többi része:HWSW

Anettka te.... büdös görény...-->Roxy

Vissza

Fórumszabályzat