28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mirror's Edge (PS3) (Konzol cikk)



Írd ide hozzászólásod:

Madrac
Madrac [4264]
Csak javasolni tudom a sajat ertekelesed bekuldeset akkor, hisz a lehetoseg adott. Alig tudom kivarni mikor olvashatom majd remekmuvedet.

Anime kerdesrol meg ne nyissunk vitat, mert az atlag magyarnak ugyis vagy a Pokemon nevu borzalom vagy a hentai jut csak eszebe rola.

Quoth the raven, `Nevermore.'

zork
zork [397]
ilyen szar tesztet se mindenhol olvasni.
az értékelése adja meg a végső löketet: "érdekes nézőpont". Mi a tököm az érdekes nézőpont ebben a játékban? Talán azt kellett volna írni, hogy érdekes keveréke az FPS és a platform stílusnak, nem? Dehogynem.
"idétlen anime jellegű átvezetők" hát kurvára semmi köze nincs az animéhez de még csak kilométerekről sem hasonlítható össze azzal a stílussal. Ilyen értelmetlen stílustalan hülyeséget régen olvastam. Gratulálok a cikk írójának hozzá.

Vissza

Fórumszabályzat