ilyen szar tesztet se mindenhol olvasni.
az értékelése adja meg a végső löketet: "érdekes nézőpont". Mi a tököm az érdekes nézőpont ebben a játékban? Talán azt kellett volna írni, hogy érdekes keveréke az FPS és a platform stílusnak, nem? Dehogynem.
"idétlen anime jellegű átvezetők" hát kurvára semmi köze nincs az animéhez de még csak kilométerekről sem hasonlítható össze azzal a stílussal. Ilyen értelmetlen stílustalan hülyeséget régen olvastam. Gratulálok a cikk írójának hozzá.