Én direkt rácsaptam gyorsan egy 19-es LCD-re, hogy ne kelljen 1280-nál nagyobb felbontásban játszani, és ha nem döglik be nekem ez sok évig jó lesz. Ráadásul hagyományos képarány nem szutyok wide. Lehet még ilyen LCD-ket készleten találni, meg különben is, minek 22-es kijelző? Ott ülsz előtte, aki meg filmezni akar, vegyen TV-t.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
!!!). Arról ne is beszéljünk, hogy filmek terén sem szabad HD-Blue Ray alá adni, mert egy ilyen kijelzőn a DVD-k már igen csak blokkosak! 22-es monitorhoz az én gépem sem elég pedig jobb kártyám van, mint neked, sőt még 1280 is necces, ha őszinte vagyok
. Persze ha teszel mellé 2 db 60-80k-s videokártyát akkor már adja, gondold át.