Logikai csavarokkal ne legyen tele, a történet legyen magával ragadó és izgalmas. Legyen látványos... nagyjából ennyi."
Tegyük hozzá, hogy Neked
. Mindenkinek mások az elvárásai. Én pl. csak azokat a sci-fiket szeretem, aminek van valami valóság alapja. Nem feltétlenül a jövőt vetítik elő, hanem "akár" meg is történhetne alapon. Teszem hozzá, hogy nem is szeretem a Star warst se és a hozzá hasonló irrealitásokat hasonlóképp hanyagolom. Nem mondom, hogy rossz, de én messze kerülöm. Még mondjuk az Alien épp belefér, de inkább csak az atmoszférája miatt.
Szóval számomra teljesen elfogadható afro kritikája.
Ez valami fétis náluk?