28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rise of the Argonauts (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
Amennyire emlékszem a zenéje nekem is bejött, de maga a játék nagyon gyér lett, csak látszólag van lehetőségünk választani az úticélok között, és az egész játék a konzolos mászkálás iskolapéldája, szabadság nuku, nekem nagyon kötött volt, a Fable-t pl azért szerettem annyira, mert bár kis területeken járkálhattunk ott is, de azokat legalább beugrálhattuk ahogy jól esett, itt olyan minimális az interakció, hogy az csak a beszélgetésekre korlátozódik le. a harcos részek még jók, de ennyi sétálgatás után én már sokszor abba akartam hagyni az egészet a francba. lehetett volna több harc és kevesebb mászkálás.

Vissza

Fórumszabályzat