28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hearts of Iron 2 Doomsday - Pogessor Mod



Írd ide hozzászólásod:

Baracklekvár
Baracklekvár [1795]
Üdv!

Ha kijön a harmadik rész, ismerve a Paradox fejlesztési stratégiáját, könnyen(?) átemelhető lesz minden fejlesztésünk az új játékba. S látván, hogy az első rész kódolást támogató lehetőségeihez képest mekkorát fejlődött a második rész (igen, megőrizték az első rész fejlesztési lehetőségeit), a harmadik rész még kényelmesebb lesz számunkra.
Így az ötletek nem vesznek kárba, sőt. Azokat az ötleteket, melyeket most megvalósíthatatlanság miatt ki kell dobnunk, elő lehet venni. Nem véletlenül listázzuk oldalunkon az ötleteket - ne felejtsük el nyomtalanul.
Nem ígérjük, hogy bármelyiket is meg fogjuk csinálni! De ott vannak a kalapban. Nincs kizárva, hogy a harmadik rész akkora lehetőségeket rejt majd, hogy egészen más ötleteket - jobbakat, megvalósíthatóbbakat - ad, akkor ezek a mostaniak tényleg maradnak sokáig talonban.
Meglátjuk.

Vissza

Fórumszabályzat