28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Részemről:

1998 februárban indul:
-S3 trio 1 mega
-S3 trio 2 mega
-Voodoo1 Elephant 4 mega
-Voodoo2 Acorp 12 mega
-Voodoo3 16 mega /nemtommi valami noname/ PCI 2000

Itt jön a váltás /2000 február/:
-GF2 MX 32 mega Manli
-GF2 GTS 32 mega /oops, ez ASUS volt /
-GF3 Classic 64 mega Inno3D
-GF4 MX440 /Inno3D/+ GF4 Ti 4600, MSI
- ... ?

Sirmelon

Si vis pacem, para bellum!

okoska3000
okoska3000 [12750]
Nekem rövidebb a listám:

- integrált Sis620 (jó beszívtam, az vót a dobozon, hogy AGP, azt rá volt integrálva az AGP portra, na ekkor tanultam meg mi a szívás)...
- S3 Savage4 32 Mbyte (hazamentem, hogy 32 mega, szakítani fog, azt szaggatott minden mint állat )...
- Asus V7700 G2 Pro (na ez má ment)
- Asus V8200 G3 Ti200 (alakult)
- Asus V8460 G4 Ti4600 Ultra Deluxe (most má jó)
Eric
Eric [20761]
-Integrált akármi
-S3 ez később +512kb VGA RAM-mal megtuningolva (zúzott mint állat)
-Matrox Mystique(később kiegészítve egy Elephant Voodoo1-el
-TNT(a legendás Diamond Viper550 8MB, majd 16M
-Gf2MX 32MB(Butterfly v. mi), majd csere TV-out-ra
-Gf2Ti 64MB DDR TV-out(Inno3D)
-Gf3Ti200 64MB DDR TV-out(Abit)
-Gf4Ti4200 64MB DDR TV-ou DVI(Inno3D)

Tehát nagyjából így nézett ki(ha jól emlékszem) az utóbbi néhány év VGA mozgása nálam.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Anonymus23
Anonymus23 [4532]
Én kihagytam a GF3-t.
Igaz én GF2MX400-al indítottam, majd GF2Ti, s végül GF4. Ilyen formán: Asus-Inno-Inno.

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W

Vissza

Fórumszabályzat