28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

McDonald's, Burger King és egyéb gyorséttermek



Írd ide hozzászólásod:

Gammerdan
Gammerdan [41]
Nekem jobban bejön a burger, a meki túl egysíkú, minden szendvics ugyanolyan ízű, és még ugyanúgy is néz ki. Meg a burgernek alapból tüzesebbek az ízei, nem olyan semmilyenek, mint a meki.
warlocck
warlocck [3]
Alap hogy meki. Burger szendvicsei nekem nem ízlenek:S

Vissza

Fórumszabályzat