Akkor nem tudom mi volt az oka, hogy töményebbnek tűnt...
Hát a big tasty pont akkora, mint a a whopper csak vastagabb a hús benne.
(hivatalosan a whopper 29 deka, míg a big tasty csak 21)
Egyébként Romániában ettem egy Big Tasty nevezetű hamburgert a Mekiben, eddig ez volt az egyetlen szendvics, amivel jól laktam egyszerre. Sokkal nagyobb volt mint a Burger King Whooper szendvicse és ízben simán hozta azt a szintet.
Nem tudom, hogy nálunk létezik e, szóval világosítsatok fel kérlek.