Volt nekem már Matrox és Voodoo kártyám is, csak az elmúlt 3 évet szenteltem az NVIDIA-nak. VGA terén abszolút nem zárkózom el semmitől. ATI kártyám még nem volt, de nem kizárt, hogy előbb-utóbb lesz egy
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Next stop, Wonderland.
"Dilisek ezek a rómaiak...!"