28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
Én ugyan nem!

Volt nekem már Matrox és Voodoo kártyám is, csak az elmúlt 3 évet szenteltem az NVIDIA-nak. VGA terén abszolút nem zárkózom el semmitől. ATI kártyám még nem volt, de nem kizárt, hogy előbb-utóbb lesz egy

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Hubert
Hubert [1984]
Heh.

Elbizonytalanodtál, gyaur ?

Pedig most már én is várom az SMNJNN-t !

Next stop, Wonderland.

Eric
Eric [20761]
Akármennyire is szeretem az NVIDIA VGA-kat, nagyon úgy tűnik, hogy elaludtak a srácok egy kicsit a Ti4600 dicsfényében sütkérezve.
Vagy esetleg eltaktikázták magukat?

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Vissza

Fórumszabályzat