Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
NV 30 még őszzel !!!
Lehet, hogy DOOM3 csak jövőre lesz, de Quake4 /DOOM motor/ az már Dec. 26-án a kezedben lehet!
Ejjjj, a régi szép idők. Én is majdnem így kezdtem. 89-ben egy XT-vel. Meg persze előtte a Commodre Spectrum korszak, de az más.
Szóval: Realtek 512 Kbyte, utána 386 DX40 - Trident 1024 Kbyte, aztán jött a 486 DX4 100 - Tseng ET6000. Ez volt jó sokáig. Aztán ha jól emléxem egy Celeron 333 - Voodoo 2, majd P3 1000 - Voodoo 3, most meg a kis XP 1,6, Gef 3 Ti 200, és tökéletesen elég nekem. MAjd jövő tavasszal váltunk, ha jön a dúúúúúm 3.
Szóval: Realtek 512 Kbyte, utána 386 DX40 - Trident 1024 Kbyte, aztán jött a 486 DX4 100 - Tseng ET6000. Ez volt jó sokáig. Aztán ha jól emléxem egy Celeron 333 - Voodoo 2, majd P3 1000 - Voodoo 3, most meg a kis XP 1,6, Gef 3 Ti 200, és tökéletesen elég nekem. MAjd jövő tavasszal váltunk, ha jön a dúúúúúm 3.

Csak a ti kedvetekért beírom én is a kártyáimat.
Az első kártyám anno a 90-es évek elején volt a 286-somban, a nevét meg elfelejtettem. Volt a 386-ban, 486,586, P133-ban valami de ezek is kiestek. P166 MMX-ban egy Tseng ET6000 volt. Következő lépcső: PII CeleronA 333: Riva TNT(ASUS V3400). Akkoriban(97-98 körül megjelenés után pár hónappal) szakított mint állat. Utána Riva TNT2. A Geforce 256 nekem nem volt. Úgy múlt év eleje tájékán ASUS V7100.
Fél év múlva ASUS V7700. Ez év tavasszal egy ASUS V8200T2, nyár végén egy ASUS V8420. Hát lehet, hogy még cserélek kártyát ebben az évben, de hát ez még nem biztos(Talán egy R9700 vagy az OMEN).
Az első kártyám anno a 90-es évek elején volt a 286-somban, a nevét meg elfelejtettem. Volt a 386-ban, 486,586, P133-ban valami de ezek is kiestek. P166 MMX-ban egy Tseng ET6000 volt. Következő lépcső: PII CeleronA 333: Riva TNT(ASUS V3400). Akkoriban(97-98 körül megjelenés után pár hónappal) szakított mint állat. Utána Riva TNT2. A Geforce 256 nekem nem volt. Úgy múlt év eleje tájékán ASUS V7100.
Fél év múlva ASUS V7700. Ez év tavasszal egy ASUS V8200T2, nyár végén egy ASUS V8420. Hát lehet, hogy még cserélek kártyát ebben az évben, de hát ez még nem biztos(Talán egy R9700 vagy az OMEN).
ASUS P4P800-E, P4 2,8 1MB L2, Asus A9600XT, Audigy 2
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
