Itt csak csirkehusit lehet enni, de azt minden formában: rántott mell, szárny, comb, szendvicsben, tortillába tekerve, fűszeresen vagy lájtosan, vagy ahogy akarod Kedvencem nincs, mind nagyon fini
A reklám alapján én is azt hittem, hogy csak pepsit lehet újra tölteni, de ha megnézed az étlapot a honlapjukon, ott ezeket írják: Pepsi, Pepsi Light, Schweppes, Canada Dry, 7UP, Lipton Ice Tea. Eddig is bírtam a kfc-t, emiatt főleg
Elég jó, veszel egy nagy pohár Pepsit asszem és lehet újratöltögetni ingyé Bár kétlem hogy jó szemmel néznének rád ha 6-szor odamennél de ha pofátlan vagy simán megteheted, és már 2 pohár is frankó