28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

McDonald's, Burger King és egyéb gyorséttermek



Írd ide hozzászólásod:

KeepTheRules
KeepTheRules [111]
Mióta van csibe én csak azt eszek. Lehet nekem is ki kéne próbálnom KFC-t ha már ilyen csibeburger fanatikus lettem
keruu
keruu [102]
ÁÁÁ, kivan ez találva, hogy ne minuszon zárjanak, egyébként kajak ide járnék jobban mint a mekibe, bár néha jólesik 1 sajtburger.
KeepTheRules
KeepTheRules [111]
Ez szirup, nem tesco gazdaságos kóla De biztos olcsón kapják az nem kétséges. Csak akkor is, ha valaki háromszor megy újratölteni a poharát, az nekik mínusz 3 üdítő ára.
Player47
Player47 [447]
Jó hogy jobban megéri nekik. Fél liter üdítő ~ 270 Ft, szerintem megveszik a tescós szarokat, aztán abból töltenek. Ezért nem kérek sose menüt csak szendvicseket.

No entry

Vissza

Fórumszabályzat