28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

McDonald's, Burger King és egyéb gyorséttermek



Írd ide hozzászólásod:

iamtheking
iamtheking [25]
Én most szereztem egy csomó mekis kupont a nyárra A burgert pedig az én gyomrom nem bírja befogadni, szóval számomra van olyan, hogy ehetetlen
eMJé
eMJé [111]
Azért egyiket se nevezném ehetetlennek békában mondjuk ezer éve ettem, mert az sincs a közelemben, ahogy kfc sem. kéjefszíre akkor kattantam rá, amikor nyíltak az új éttermek 1-2 éve, és valahonnan szereztem ilyen akciós kuponokat, és aztán rászoktam. Érdekes, hogy még 2004-ben voltam usában, úgy rémlik, hogy voltam kfc-ben is, de nem ízlett a kaja Mondjuk akkor sokkal válogatósabb voltam, meg kb fogalmam se volt, hogyan lehetne magyarra lefordítani a nevüket

Vissza

Fórumszabályzat