28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

adep80
adep80 [101]
Egyébként a ps2 es sc ben ugyanazok a pályák vannak mint pc n!Csak minden más platformos sc ben máshogyan kell végrehajtani a küldetéseket!

Cigány kúrva annyukat a fekáknak!

balays82
balays82 [14276]
Szerintem meg nagyon sokan egyetértenek velem abban, hogy a Double Agent eddig a sorozat leggyengébb része (bár rossznak azért azt sem nevezném). A stílusteremtő első részt leszarozni pedig elég meredek dolog, bár a PS2-es változatot nem ismerem. PC-n viszont a maga idejében zseniális volt (sőt még ma is az).
adep80
adep80 [101]
Egyébként az előző három rész megvan ps2 őn és az egy szerintem szar de szerintem a double agent lehet a legjobb!

Cigány kúrva annyukat a fekáknak!

Vissza

Fórumszabályzat