28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

cygary
cygary [2745]
Hol is vagy? Börtönös rész rögtön a legelején? Nem emlékszem semmilyen liftre pedig... Fel nem lehet mászni a liftre? Mármint valami csapóajtán?
Z-Master
Z-Master [20407]
Elővettem a gémet gondoltam összehozok belőle egy jó kis videót erre a második küldiben a börtönös rész végén ahol be kell menni a liftbe ott megnyomom a gombot és a csávókám alatt "megnyílik a lift és belezuhan az aknába ahonnét nincs kiút. Vki tudna írni egy megoldást estleg egy save-t küldeni. Eredeti gém 1.01+1.02-es patchek fent vannak.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Vissza

Fórumszabályzat