28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

adep80
adep80 [101]
Egyébként sok sikert a videódhoz!!!!!

Cigány kúrva annyukat a fekáknak!

Z-Master
Z-Master [20407]
Elővettem a gémet gondoltam összehozok belőle egy jó kis videót erre a második küldiben a börtönös rész végén ahol be kell menni a liftbe ott megnyomom a gombot és a csávókám alatt "megnyílik a lift és belezuhan az aknába ahonnét nincs kiút. Vki tudna írni egy megoldást estleg egy save-t küldeni. Eredeti gém 1.01+1.02-es patchek fent vannak.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Vissza

Fórumszabályzat