28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

kapocsid
kapocsid [12]
Hello!

Lenne egy kis gondom...aszongya... 6 pálya kékedés a JBA bázisán, amikor ki akarom nyitni a főfő széfét amikkel nyitnia kéne (wsad) meg se mozdul. Ilyenkor mit kell csinálni? A hoteles pályán is előfurdult, de ott egyszer csak beindult. Lécci segítsetek, Köszi

Vissza

Fórumszabályzat