Felőlem... mindenesetre azon nem változtat, hogy a videó alapján szar (mert ezt jobban is meg lehetett volna csinálni, nem pedig ilyen gagyin).
Azt pedig lássuk be, hogy a videó sokkal többet mond, mint a szöveges információ (bár itt nem helytálló, mert ez csak egy ilyen "mi is lesz benne" bemutató). De ez sem változtat azon, hogy aki ezt megnézi, annak nem fog bejönni, mert amit lát az az animátorok közt is nulla.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Megjelent a British Forces (Hírek)
Az a baj, hogy egyre több az analfabéta, aki csak videókat tud nézni. Például az ismertetőből sokkal több dolog kiderül, csak hát ahhoz tudni kéne olvasni is.
Egyébként ez egy kiegészítő, nem pedig egy játék. Csak hát aki még a hírt se tudta elolvasni, annak ez se esett le. Azért ilyen a videó, mert csak azokat az egységeket akarja bemutatni, amik újdonságok a kiegészítőben. A játékmenetet már úgyis bemutatták hónapokkal ezelőtt a játékról magáról.
A Combat Mission játék pedig nagyon jó, de nem igazán gyerekeknek való, ez igaz.
Egyébként ez egy kiegészítő, nem pedig egy játék. Csak hát aki még a hírt se tudta elolvasni, annak ez se esett le. Azért ilyen a videó, mert csak azokat az egységeket akarja bemutatni, amik újdonságok a kiegészítőben. A játékmenetet már úgyis bemutatták hónapokkal ezelőtt a játékról magáról.
A Combat Mission játék pedig nagyon jó, de nem igazán gyerekeknek való, ez igaz.
A videóból ítélve ez egy nagy határ fos. Persze hogy azon belül milyen lehet a játékmenete, azt nem tudom, de hogy ezzel például nekem és azoknak akik egy-egy videó alapján döntenek egy játék megvételéről, ezt nem adnák el nekik/nekem. A srácnak teljesen igaza van, a videóról ítélt.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Várható megjelenések – 2026. augusztus
- 2. Őrület és okkultizmus a vadnyugaton – új gameplay-bemutatót kapott a Guns of Eschaton, Viktor Antonov utolsó játéka
- 3. Több mint adattároló: a QNAP TS-473A NAS
- 4. Míg a világ a lemezes játékok eltűnésétől tart, a Ziggurat Interactive épp most jelentette be a majd’ 30 éves KKnD új dobozos kiadását
- 5. Cyberpunk diorámákat alkothatsz a Midnight Momentsben
Legfrissebb fórumtémák
- 16:27
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15146]
- 16:06
- Szét*** az ideg [5535]
- 21:53
- The Alters: Last Variable DLC teszt [hozzászólások] [6]
- 19:00
- 2 éves vagyok itt a Domeon.HIP-HOP HURÁÁ!!!!!! [270]
- 13:06
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [88]
- 09:25
- Várható megjelenések – 2026. augusztus [hozzászólások] [21]
- 10:50
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1616]
- 12:44
- Hihetetlen hírek a nagyvilágból [4636]
- 09:46
- Filmsarok - mit láttál mostanában? [43442]
- 13:02
- Kiderült végre, hogy mikor jön a következő Aliens-játék, pontos dátumot kapott az Aliens: Fireteam Elite 2 is [hozzászólások] [1]
