28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rossz PC játék sorozat



Írd ide hozzászólásod:

Bruse
Bruse [158]
Sikerült megnézni a videót ! Ez kellemes kis bemutató volt. Amúgy a játék szerintem nem lenne rossz, a hangulata ahogy láttam megvan, csak a passz, meg a pontosság, na meg persze a minden vakmerőség nélkül átdeformálni a zászlókat, nehogy a Világ Zászlói nevű csoport szétperelje őket hát...hagy kívánni valót. A bemutató jobban sikerült mint az előző...
szbszig
szbszig [33649]
Gyerekek, gondoltátok, hogy létezik klasszisokkal szarabb focis játék a Football Generationnél?

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat