We are the Universe... Observing itself... Observing itself... Destroying itself...
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Vallások
Na és mi az az Isten??????
De te mivel magyarázod a világ keletkezését ? Mert vissza lehet vezetni, hogy ősrobbanás, de azok az anyagok honnan lettek ? Ezt nem lehet a végtelenségig folytatni, hogy ez ebből lett, az meg abból... kell lennie valaminek, ami nem következik másból. Vagyis egy mozdulatlan mozgató. Az az Isten
Csak végig kell gondolni.
Ezt nem lehet egy perc alatt megérteni, ehhez el kell jutni gondolkodásban.
Csak végig kell gondolni.
Ezt nem lehet egy perc alatt megérteni, ehhez el kell jutni gondolkodásban.Tucsok
Ezt mind egyedül sikerült kipréselned magadból? Pedig már kezdtem azt hinni, hogy ma megtudom végre, mikor és kik találták fel a homoszexualitást. Meg azt is, hogy miért vitathatatlan, univerzális igazság a Biblia, illetve miért logikusabb egy rakás ókori sámánnak hinni, mint a modern tudománynak.
De nem.
De nem.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Man literally too angry to die
Könyörgöm írd le! Érzem, közel a megvilágosodás.
i tell it like it is, cause im a bold figure
Írjam?
Ha tényleg érdekel akkor leírom de abból ítélve, hogy úgy teszel mintha a gondolatmenetemet folytatnád és közben elferdíted nem úgy néz ki mintha érdekelne
.
Ha tényleg érdekel akkor leírom de abból ítélve, hogy úgy teszel mintha a gondolatmenetemet folytatnád és közben elferdíted nem úgy néz ki mintha érdekelne
.Man literally too angry to die
Olvastam, annyiból, most néztem utána az interneten. Abszolút semmit nem befolyásolt.
"Ha nem ilyen keletkezésben hiszel akkor meg arról írnék, hogy miért logikusabb a teremtéselmélet (gyk: szerintem) és onnantól kezdve az első pont... "
Ezen viszont beszarok!
Szóval ha Isten csinált mindent, akkor minden bizonyíték ellenére a homoszexualitás emberi találmány(az állatokban is), ha viszont nem Isten teremtett mindent, akkor is Isten teremtett mindent; ergó: az a természetes, amit egy könyvben olvastál, nem pedig az, ami a természetben van.
Attól függetlenül, hogy egy óvodás is a falba verné a fejét ájulásig a logikai bukkanóktól, amik ezt a gondolatmenetet kísérik, kíváncsian várom, hogy szigorúan tudományos szempontból miért is nyilvánvaló, hogy egy olyan mese írja le a mindenség történetét, amit egy rakás tudatlan ókori ember írt. Arra is térj ki légyszíves, hogy a te teremtéstörténeted, ismételten szigorúan logikus és tudományos szempontokat figyelembe véve, miért áll más, régebbi teremtéstörténetek felett.
Én meg csak hozok popcornt.
"Ha nem ilyen keletkezésben hiszel akkor meg arról írnék, hogy miért logikusabb a teremtéselmélet (gyk: szerintem) és onnantól kezdve az első pont... "
Ezen viszont beszarok!
Szóval ha Isten csinált mindent, akkor minden bizonyíték ellenére a homoszexualitás emberi találmány(az állatokban is), ha viszont nem Isten teremtett mindent, akkor is Isten teremtett mindent; ergó: az a természetes, amit egy könyvben olvastál, nem pedig az, ami a természetben van.
Attól függetlenül, hogy egy óvodás is a falba verné a fejét ájulásig a logikai bukkanóktól, amik ezt a gondolatmenetet kísérik, kíváncsian várom, hogy szigorúan tudományos szempontból miért is nyilvánvaló, hogy egy olyan mese írja le a mindenség történetét, amit egy rakás tudatlan ókori ember írt. Arra is térj ki légyszíves, hogy a te teremtéstörténeted, ismételten szigorúan logikus és tudományos szempontokat figyelembe véve, miért áll más, régebbi teremtéstörténetek felett.
Én meg csak hozok popcornt.
i tell it like it is, cause im a bold figure
Ha az, hogy nem válaszoltál a kérdésemre, hogy elolvastad-e a verseket azt jelenti, hogy nem olvastad el akkor nem hiszem, hogy érdemes vitatkoznunk. Szerintem én igyekszem figyelembe venni az álláspontodat és azokat a dolgokat maiket írtál, ha te erre nem vagy hajlandó akkor szerintem ne folytassuk
.
De akkor látatlanban röviden összefoglalom.
Ha hiszel a teremtésben akkor egyértelmű, hogy valamilyen terv alapján készültünk, ilyenkor meg kell vizsgálni, hogy a tervben benne volt-e a homoszexualitás.
Ha nem ilyen keletkezésben hiszel akkor meg arról írnék, hogy miért logikusabb a teremtéselmélet (gyk: szerintem) és onnantól kezdve az első pont...
.
De akkor látatlanban röviden összefoglalom.
Ha hiszel a teremtésben akkor egyértelmű, hogy valamilyen terv alapján készültünk, ilyenkor meg kell vizsgálni, hogy a tervben benne volt-e a homoszexualitás.
Ha nem ilyen keletkezésben hiszel akkor meg arról írnék, hogy miért logikusabb a teremtéselmélet (gyk: szerintem) és onnantól kezdve az első pont...
Man literally too angry to die
Kérlek, fejtsd ki, mi köze van az univerzum keletkezésének ahhoz, hogy mikor jelent meg először a természetben a homoszexualitás. Már nagyon érdekel.
i tell it like it is, cause im a bold figure
"Hmmm, tehát még ott is ír róla, ahol bűnnek titulálja; így már egészen más."
Elolvastad a verseket amiket írtam?
Belemehetünk
. Te az egyszer volt hol nem voltot hogy kezded? Bummal vagy teremtéssel? Mert a kérdést ide lehet visszavezetni
.
(Szerintem már egyértelművé vált, hogy nem izgat ha hülyének néznek
.)
Elolvastad a verseket amiket írtam?
Belemehetünk
. Te az egyszer volt hol nem voltot hogy kezded? Bummal vagy teremtéssel? Mert a kérdést ide lehet visszavezetni
.
(Szerintem már egyértelművé vált, hogy nem izgat ha hülyének néznek
.)Man literally too angry to die
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]